Električni šporet Gorenje GEC5A41WG
38.990,00
Dostava
Premium dostava do vrata - 1.199,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta ploče za kuvanje | Staklokeramička |
| Vrsta rerne | Ventilatorska |
| Širina | 50 cm |
| Visina | 85 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Širina mini šporeta | cm |
| Visina mini šporeta | cm |
| Dubina mini šporeta | cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2+3 godine uz registraciju ma sajtu proizvođača. |
| Težina | 40.40 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Češka Republika |
| Model | GEC5A41WG |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta ploče za kuvanje | Staklokeramička |
| Vrsta rerne | Ventilatorska |
| Širina | 50 cm |
| Visina | 85 cm |
| Dubina | 60 cm |
| Širina mini šporeta | cm |
| Visina mini šporeta | cm |
| Dubina mini šporeta | cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2+3 godine uz registraciju ma sajtu proizvođača. |
| Težina | 40.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.