ED Montažni bazen s pumpom 360x76
4,6
(8)
14.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Plava |
| Zapremina | 6125 l |
| Karakteristike | - Dodaci: Filter pumpa, set za zakrpu - Dimenzije3: 60x76 cm - Pumpa: 1136 l/h |
| Težina | 21.40 kg |
| Uvoznik | EUROM-DENIS DOO, SUBOTICA |
| Zemlja porekla | - |
| Model | bazen s pumpom 360x76 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Garancija | 2 godine |
| Boja | Plava |
| Zapremina | 6125 l |
| Karakteristike | - Dodaci: Filter pumpa, set za zakrpu - Dimenzije3: 60x76 cm - Pumpa: 1136 l/h |
| Težina | 21.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.