Dehidrator Gorenje FDK24DW
4,6
(10)
4.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga | 240 W |
| Broj posuda za sušenje | 5 |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.80 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | FDK24DW |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 240 W |
| Broj posuda za sušenje | 5 |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 2.80 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.