Citropresa Gorenje CJ30E
4,9
(7)
2.990,00
Dostava
Dostava - 300,00 RSD
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
Mrežasti filter može filtrirati ostatke pulpe i zbog svoje prilagodljivosti, lako možete zadovoljiti raznovrsnost vaših potreba. Fina ili finija cediljka će vam pomoći da se rešite sve one pulpe koju ne želite u svom soku.
Dva nastavka različite veličine će vam pomoći da iscedite sok iz bilo kog citrusa koji želite. Sa birotacionom opcijom moći ćete čak da poboljšate iskustvo ceđenja soka.
| Snaga citropresa | 30 W |
| Zapremina posude | 0,8 l |
| Boja | Inox / Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | - Dužina priključnog kabla 1100 mm - Širina proizvoda 162 mm - Visina proizvoda 234 mm - Dubina proizvoda 162 mm |
| Karakteristike | - Broj nastavaka 2 - Uključivanje pritiskom dugmeta - Jednostavno čišćenje - Reverzibilan rad - Mrežasti filter - Zaštitini poklopac - Gumirane nogice za stabilnost |
| Težina | 0.90 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | CJ30E |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga citropresa | 30 W |
| Zapremina posude | 0,8 l |
| Boja | Inox / Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Dimenzije | - Dužina priključnog kabla 1100 mm - Širina proizvoda 162 mm - Visina proizvoda 234 mm - Dubina proizvoda 162 mm |
| Karakteristike | - Broj nastavaka 2 - Uključivanje pritiskom dugmeta - Jednostavno čišćenje - Reverzibilan rad - Mrežasti filter - Zaštitini poklopac - Gumirane nogice za stabilnost |
| Težina | 0.90 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.