Cediljka za citruse Tesla CJ100WG zelena
1.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga citropresa | 40 W |
| Zapremina posude | 0,7 l |
| Boja | Zelena |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.60 kg |
| Uvoznik | COMTRADE DISTRIBUTION DOO, NOVI BEOGRAD |
| Zemlja porekla | - |
| Model | CJ100WG |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga citropresa | 40 W |
| Zapremina posude | 0,7 l |
| Boja | Zelena |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 0.60 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.