Bojler Gorenje TGR80W-VH
4,7
(13)
15.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/819-528
Ivanjica
Centralni magacin
| Način montaže | Vertikalno na zid |
| Zapremina bojlera | 78,1 l |
| Materijal kazana | Emajlirani čelik |
| Energetski razred | C |
| Širina | 46 cm |
| Visina bojlera | 75,2 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine + 10 godina na kotao bojlera uz kontrolu magnezijumske anode pri isteku 5 godine |
| Efikasnost | - Prosečan broj osoba 4 - Broj odvodnih mesta 2 ili više - Broj električnih grejača 1 - Energetska efikasnost grejanja vode nwh 38.4 % - Snaga grejača 1500 W |
| Način upravljanja | - Podešavanje temperature termostata Eko - Dugme za ukjlučenje/isključenje - Ručno podešavanje temperature - Indikator pregrevanja |
| Oprema | - Termometar Bimetalni - Zaštitna anoda Magnezijumska - Indikator rada električnog grejača |
| Težina | 25.00 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | TGR80W-VH |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Način montaže | Vertikalno na zid |
| Zapremina bojlera | 78,1 l |
| Materijal kazana | Emajlirani čelik |
| Energetski razred | C |
| Širina | 46 cm |
| Visina bojlera | 75,2 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine + 10 godina na kotao bojlera uz kontrolu magnezijumske anode pri isteku 5 godine |
| Efikasnost | - Prosečan broj osoba 4 - Broj odvodnih mesta 2 ili više - Broj električnih grejača 1 - Energetska efikasnost grejanja vode nwh 38.4 % - Snaga grejača 1500 W |
| Način upravljanja | - Podešavanje temperature termostata Eko - Dugme za ukjlučenje/isključenje - Ručno podešavanje temperature - Indikator pregrevanja |
| Oprema | - Termometar Bimetalni - Zaštitna anoda Magnezijumska - Indikator rada električnog grejača |
| Težina | 25.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.