Bojler Gorenje TEG5O
4,6
(5)
8.490,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
Kotlić je napravljen od higijensko besprekornog plastičnog materijala koji nije štetan po zdravlje.
Osnovna regulacija dugmetom omogućava podešavanje temperature do željenog nivoa: izbor najviše temperature, ekonomičnu temperaturu ili podešavanje temperature protiv zamrzavanja.
| Način montaže | Visokomontažni |
| Zapremina bojlera | 5,5 l |
| Materijal kazana | Plastika |
| Energetski razred | A |
| Širina | 25,6 cm |
| Visina bojlera | 39 cm |
| Dubina | 21,3 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | Smart vrednost - 0 Priključak na vodu - Hladna voda Brzo zagrevanje - Ne Mogućnost kreiranja sopstvenih programa - Ne Trenutni prikaz temperature - Ne Opcija priključka povratnog voda - Ne Zaštita od smrzavanja - Da |
| Tehnički podaci | Potrošnja energije kWh/24 h - 2.475 kWh Godišnja potrošnja energije 525 kWh Temperaturni opseg - Od 15 do 75 °C Prosečna debljina izolacije (mm) - 31 Stepen zaštite oklopa IP24 Deklarisani profil upotrebe XXS Minimalna zvučna snaga 15 dB(A) Toplotni gubitci (kWh/24) - vertikalna montaža 0.32 Širina proizvoda 256 mm Visina proizvoda 390 mm Dubina proizvoda 213 mm Širina pakovanog proizoda 215 mm Visina pakovanog proizvoda 425 mm Dubina pakovanog proizvoda 265 mm Nazivna struja (A) 8,7 Osigurač 10 A Napon 230 V |
| Efikasnost | Zapremina 5.5 l Broj odvodnih mesta 1 Broj električnih grejača 1 Energetska efikasnost grejanja vode nwh 35.2 % Snaga grejača 2000 W |
| Način upravljanja | Regulacija temperature - Elektormehanička Podešavanje temperature termostata E Dugme za ukjlučenje/isključenje - Ne Ručno podešavanje temperature - Da Indikator greške na termostatu - Ne Indikator greške termostata - Ne Indikator pregrevanja - Ne |
| Oprema | Air vent valve - Ne Sigurnosni ventil - Ne Indikator rada električnog grejača - Da |
| Težina | 3.40 kg |
| Proizvođač | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Republika Srbija |
| Model | TEG5O |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Način montaže | Visokomontažni |
| Zapremina bojlera | 5,5 l |
| Materijal kazana | Plastika |
| Energetski razred | A |
| Širina | 25,6 cm |
| Visina bojlera | 39 cm |
| Dubina | 21,3 cm |
| Boja | Bela |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | Smart vrednost - 0 Priključak na vodu - Hladna voda Brzo zagrevanje - Ne Mogućnost kreiranja sopstvenih programa - Ne Trenutni prikaz temperature - Ne Opcija priključka povratnog voda - Ne Zaštita od smrzavanja - Da |
| Tehnički podaci | Potrošnja energije kWh/24 h - 2.475 kWh Godišnja potrošnja energije 525 kWh Temperaturni opseg - Od 15 do 75 °C Prosečna debljina izolacije (mm) - 31 Stepen zaštite oklopa IP24 Deklarisani profil upotrebe XXS Minimalna zvučna snaga 15 dB(A) Toplotni gubitci (kWh/24) - vertikalna montaža 0.32 Širina proizvoda 256 mm Visina proizvoda 390 mm Dubina proizvoda 213 mm Širina pakovanog proizoda 215 mm Visina pakovanog proizvoda 425 mm Dubina pakovanog proizvoda 265 mm Nazivna struja (A) 8,7 Osigurač 10 A Napon 230 V |
| Efikasnost | Zapremina 5.5 l Broj odvodnih mesta 1 Broj električnih grejača 1 Energetska efikasnost grejanja vode nwh 35.2 % Snaga grejača 2000 W |
| Način upravljanja | Regulacija temperature - Elektormehanička Podešavanje temperature termostata E Dugme za ukjlučenje/isključenje - Ne Ručno podešavanje temperature - Da Indikator greške na termostatu - Ne Indikator greške termostata - Ne Indikator pregrevanja - Ne |
| Oprema | Air vent valve - Ne Sigurnosni ventil - Ne Indikator rada električnog grejača - Da |
| Težina | 3.40 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.