Bluetooth zvučnik Partybox Intex Boombox DR1250
15.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 | |
| Ivanjica | Centralni magacin |
Telefon: 032/663-050
Telefon: 031/38-25-360
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga | 60 W |
| Baterija | 11.1V 4500MHA |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 355*340*843MM |
| Težina | 11.50 kg |
| Uvoznik | USPON DOO ČAČAK |
| Zemlja porekla | - |
| Model | Intex Boombox DR1250 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 60 W |
| Baterija | 11.1V 4500MHA |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 355*340*843MM |
| Težina | 11.50 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.