Bleutooth zvučnik JBL Flip 7 crna
15.490,00
Poslednja cena
| Snaga | 35 W |
| Baterija | Li-ion 17.28 Wh (3.6V / 4800 mAh) |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 182.5 × 69.5 × 71.5 mm |
| Težina | 0.56 kg |
| Uvoznik | MISON DOO BEOGRAD (NOVI BEOGRAD) |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | Flip 7 crna |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 35 W |
| Baterija | Li-ion 17.28 Wh (3.6V / 4800 mAh) |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 182.5 × 69.5 × 71.5 mm |
| Težina | 0.56 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.