Blender Nutribullet NB907MASL
4,6
(10)
11.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Ivanjica | Bukovica 67A | 032/652-014 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 |
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
Telefon: 032/652-014
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
| Snaga | 900 W |
| Zapremina posude | 0.946 l |
| Broj brzina | 1 |
| Boja | Plava |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Materijal noževa: Nerđajući čelik - Dimenzije (ŠxVxD): 14 x 37.6 x 14 cm - Obim isporuke: 2 x Poklopac |
| Težina | 3.00 kg |
| Uvoznik | Spektar Plus DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | NB907MASL |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 900 W |
| Zapremina posude | 0.946 l |
| Broj brzina | 1 |
| Boja | Plava |
| Garancija | 2 godine |
| Karakteristike | - Materijal noževa: Nerđajući čelik - Dimenzije (ŠxVxD): 14 x 37.6 x 14 cm - Obim isporuke: 2 x Poklopac |
| Težina | 3.00 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.