Aspirator Gorenje WHI649EXBG
4,6
(7)
33.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/652-014
Ivanjica
Centralni magacin
| Vrsta aparata | Zidni dekorativni |
| Širina | 60 cm |
| Visina aspiratora | 38 cm |
| Dubina aspiratora | 33,5 cm |
| Energetski razred | B |
| Boja | Crna / Siva |
| Broj nivoa filtriranja | 3 |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Težina | 15.80 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO BEOGRAD |
| Zemlja porekla | Slovenija |
| Model | WHI649EXBG |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Vrsta aparata | Zidni dekorativni |
| Širina | 60 cm |
| Visina aspiratora | 38 cm |
| Dubina aspiratora | 33,5 cm |
| Energetski razred | B |
| Boja | Crna / Siva |
| Broj nivoa filtriranja | 3 |
| Garancija | 2 + 3 godine uz registraciju na sajtu proizvođača |
| Težina | 15.80 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.