Aparat za varenje i vakumiranje Gorenje VS120W
4,8
(6)
10.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Boška Petrovića 28 | 032/663-050 | |
| Požega | Knjaza Miloša 28 | 031/38-25-360 | |
| Lučani | Jugoslovenske Armije 6 | 032/819-528 | |
| Čačak | Gospodar Jovanova 21 | 032/34-77-34 |
Telefon: 032/663-050
Telefon: 031/38-25-360
Telefon: 032/819-528
Čačak
Gospodar Jovanova 21
Telefon: 032/34-77-34
Aparat za zavarivanje Gorenje VS120W namenjen je za varenje i vakumiranje. Može da se koristi i za zavarivanje neprehrambenih artikala. Primera radi, možete da zavarite kesu i napravite nepropusni paket u kojem će vaše stvari, poput mobilnog telefona ili presvlake, biti sigurne od kvašenja dok ste u prirodi. Karakteristike: elektronsko upravljanje, dužina trake za zavarivanje 300 mm, 10 kesa, priključna snaga 120 W.
| Snaga | 120 W |
| Broj kesa | 10 |
| Dužina trake za zavarivanje | 300 mm |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.80 kg |
| Uvoznik | GORENJE DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
| Model | VS120W |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 120 W |
| Broj kesa | 10 |
| Dužina trake za zavarivanje | 300 mm |
| Garancija | 2 godine |
| Težina | 1.80 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.