Aparat za kafu Krups KP170110
15.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga | 1500 W |
| Zapremina posude | 1,2 l |
| Garancija | 2 godine |
| Pritisak pumpe | 15 bar |
| Tip | Espresso aparat |
| Boja | Bela |
| Karakteristike | - Priprema: espresso, lungo, cappuccino, latte macchiato i čak toplu čokoladu, čajeve i hladna pića - Rezervoar za vodu koji se može ukloniti - Prilagođavanje količine - Demontažna i podesiva tacna za kapanje: 3 nivoa - Posuda za odlaganje - Uklonjivi nosač kapsule - Ručno zaustavljanje - Kompatibilno sa kapsulama: Dolce Gusto |
| Težina | 2.65 kg |
| Uvoznik | - |
| Zemlja porekla | - |
| Model | KP170110 |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 1500 W |
| Zapremina posude | 1,2 l |
| Garancija | 2 godine |
| Pritisak pumpe | 15 bar |
| Tip | Espresso aparat |
| Boja | Bela |
| Karakteristike | - Priprema: espresso, lungo, cappuccino, latte macchiato i čak toplu čokoladu, čajeve i hladna pića - Rezervoar za vodu koji se može ukloniti - Prilagođavanje količine - Demontažna i podesiva tacna za kapanje: 3 nivoa - Posuda za odlaganje - Uklonjivi nosač kapsule - Ručno zaustavljanje - Kompatibilno sa kapsulama: Dolce Gusto |
| Težina | 2.65 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.