Aparat za espresso kafu Gorenje ESCM15CDB
12.990,00
Dostava
Na stanju
| Grad | Adresa | Telefon | |
|---|---|---|---|
| Ivanjica | Centralni magacin |
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga | 850 W |
| Zapremina posude | 1,5 l |
| Garancija | 2 godine |
| Pritisak pumpe | 15 bar |
| Težina | 3.80 kg |
| Uvoznik | Gorenje DOO Beograd |
| Zemlja porekla | - |
| Model | ESCM15CDB |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 850 W |
| Zapremina posude | 1,5 l |
| Garancija | 2 godine |
| Pritisak pumpe | 15 bar |
| Težina | 3.80 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.