Aparat za kafu Nespresso Inissia Ruby Red
14.990,00
Dostava
Na stanju
Telefon: 032/652-014
Ivanjica
Centralni magacin
| Snaga | 1260 W |
| Zapremina posude | 0,7 l |
| Garancija | 2 godine |
| Pritisak pumpe | 19 bar |
| Tip | Espresso aparat |
| Boja | Crvena / Crna |
| Karakteristike | - Automatsko isključivanje nakon 9 min - Vreme zagrevanja: 25 sekundi - Kapsule |
| Težina | 3.10 kg |
| Uvoznik | - |
| Zemlja porekla | - |
| Model | Inissia Ruby Red |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om
| Snaga | 1260 W |
| Zapremina posude | 0,7 l |
| Garancija | 2 godine |
| Pritisak pumpe | 19 bar |
| Tip | Espresso aparat |
| Boja | Crvena / Crna |
| Karakteristike | - Automatsko isključivanje nakon 9 min - Vreme zagrevanja: 25 sekundi - Kapsule |
| Težina | 3.10 kg |
Ktsr Spektar nastoji da bude što precizniji u opisu svih proizvoda, ali ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Sve cene su sa uračunatim popustima i PDV-om.